První fotogalerie 2012 od Ségrošky

Napsal: hknmpsm
05.06.2012

Tak tu máme první (vlastně už druhé) fotky - první jsou na Facebooku. Nafotila je Ségroška a doplnila je paradníma popiskama, tak jak to umí jen ona. Navíc to jsou fotky jak z kánojí, tak i z kola a běhu.

0 Komentáře
Poslední úprava: 05.06.2012
Čtěte více...

Výsledky ročník 2012

Napsal: hknmpsm
29.05.2012

Omlouváme se, že to tak dlouho trvalo, ale konečně tu jsou dlouho očekávané výsledky. Závodu se zůčastnil rekordní počet párů, oproti loňsku o šest víc. Jeden pár jsme bohužel museli z důvodu nedodržení tratě vyloučit, ale doufáme, že všichni ostatní si letošní asi nejlepší ročník Sršáňa užili. No a studování výsledků bývá po závodech taková třešnička na dortu, tak vzhuru na onu třešničku :)

0 Komentáře
Poslední úprava: 29.05.2012
Čtěte více...

Předběžné výsledky sobotního závodu

Napsal: hknmpsm
28.05.2012

K sobotnímu závodu nastoupilo rekordních 33 dvojic, kterým fandilo neuvěřitelné množství fanoušků. Po jasném vítězství Hanky a Pavla Štrynclových na kánoji a naopak nepovedených kánojích černých koní, mladých lyžarů Kamily Knopové a Štěpána Kaliby, to vypadalo na již čtvrté vítězství Štrynclíků. Vše nakonec dopadlo jinak a o vítězství se strhl asi největší boj ze všech ročníků. Objevila se totiž ještě třetí nadupaná dvojice a to Michala Novotná s Honzou Šámalem. Po tom co Míša přijela jasně první na kole, stáhnul Pavel Honzův náskok a na předávku kolo-běh přijeli s Honzou spolu, pak opět Míša Hance trošku utekla a i přes výborný běžecký Štrynclikův výkon se nakonec z vítězství radovala na poslední chvíli sestavená dvojice Míša Novotná - Honza Šámal. Manželé Štrynclovi tedy skončili těsně druzí a na třetí místo se výborným výkonem jak na kole tak i běhu posunula výše uvedená dvojice Kamila Knopová a Štěpán Kaliba.

0 Komentáře
Poslední úprava: 28.05.2012

Přihlášky

Napsal: hknmpsm
15.04.2012

Od dnešního dne je možno posílat přihlášky přímo přes webový formulář zde na stránkách. Je to velice jednoduché a měl by to zvládnout každý :) Prosíme pokud možno už neposílat přihlášky emailem, ušetří nám to dost práce.

Přihlásit se můžete zde.

Dále máme dobrou zprávu pro příznivce hudby. :) Až všichni dozávodíte, vyhlásí se vítězové a rozdají se ceny, začne na koupališti svůj koncert jedna z našich oblíbených kapel. Bližší info již brzy!!!

0 Komentáře
Poslední úprava: 16.04.2012

Sršáň 2012

Napsal: hknmpsm
31.01.2012

Termín letošního Sršáně připadá stejně jako (skoro) každý rok na poslední sobotu v měsíci květnu, letos je to 26.5.2012. Těšit se můžete jako vždy na kánoe, kolo a běh v hlavním závodu, ale chceme připravit i dětské závody a večer nám, když se vše povede, zahraje kapela. Bližsí informace a propozice k závodu již brzy. Stay tuned :)

0 Komentáře
Poslední úprava: 31.01.2012

Hlavní nabídka

Sršáňoviny Foto

Náhodný obrázek

IMG_0503.jpg

Anketa

Vaše nejoblíbenější disciplína na Sršáňovi?

Výsledky

Polmina a Přéma

Závod vznikl na počest dvou kamarádů - lezců, Přémy a Polminy, kteří v roce 2002 tragicky zahynuli po zdolání Petit Dru.

TOPlist


Máme rádi

www.muchovman.net

www.cisarsport.cz

www.triatlon-hradek.cz

Liberecký survival

O pirátovo voko

Mají nás rádi

www.skijizerky.cz

www.redeight.cz

pivorohozec.cz

www.nmps.cz

Powered by Elxis - Open Source CMS.
Copyright (C) 2006-2018 Elxis.org. All rights reserved.