Výsledky a krátké zhodnocení běhu

Napsal: hknmpsm
08.10.2012

Tak první ročník běhu je za námi, závod se dle ohlasů celkem povedl, což potvrdila většina z 39 účastníků. Tohle číslo nás opravdu překvapilo a hlavně potěšilo, čekali jsme tak třicet lidí. Zázemí nám poskytl Juniorcamp, tímto bychom velice rádi poděkovali paní Blance Semerádové, která nám vyšla hodně vstříct.

0 Komentáře
Poslední úprava: 08.10.2012
Čtěte více...

Nový závod - Běh na Smrk 6.10.2012

Napsal: hknmpsm
28.08.2012

Smrk, jakožto nejvyšší hora Jizerských hor je cílem spousty turistů ale také cyklistů. Rádi bychom, aby se stala cílem také běžců a to alespoň jednou za rok. Proto bychom vám chtěli představit zcela nový běžecký závod - Sršáňův běh na Smrk. Nejbližší cestou je to na Smrk nějakých sedm kilometrů, ale vzhledem k tomu, že bychom vám rádi tenhle kopec trochu víc představili, natáhli jsme trasu na kilometrů patnáct.

0 Komentáře
Poslední úprava: 28.08.2012
Čtěte více...

První fotogalerie 2012 od Ségrošky

Napsal: hknmpsm
05.06.2012

Tak tu máme první (vlastně už druhé) fotky - první jsou na Facebooku. Nafotila je Ségroška a doplnila je paradníma popiskama, tak jak to umí jen ona. Navíc to jsou fotky jak z kánojí, tak i z kola a běhu.

0 Komentáře
Poslední úprava: 05.06.2012
Čtěte více...

Výsledky ročník 2012

Napsal: hknmpsm
29.05.2012

Omlouváme se, že to tak dlouho trvalo, ale konečně tu jsou dlouho očekávané výsledky. Závodu se zůčastnil rekordní počet párů, oproti loňsku o šest víc. Jeden pár jsme bohužel museli z důvodu nedodržení tratě vyloučit, ale doufáme, že všichni ostatní si letošní asi nejlepší ročník Sršáňa užili. No a studování výsledků bývá po závodech taková třešnička na dortu, tak vzhuru na onu třešničku :)

0 Komentáře
Poslední úprava: 29.05.2012
Čtěte více...

Předběžné výsledky sobotního závodu

Napsal: hknmpsm
28.05.2012

K sobotnímu závodu nastoupilo rekordních 33 dvojic, kterým fandilo neuvěřitelné množství fanoušků. Po jasném vítězství Hanky a Pavla Štrynclových na kánoji a naopak nepovedených kánojích černých koní, mladých lyžarů Kamily Knopové a Štěpána Kaliby, to vypadalo na již čtvrté vítězství Štrynclíků. Vše nakonec dopadlo jinak a o vítězství se strhl asi největší boj ze všech ročníků. Objevila se totiž ještě třetí nadupaná dvojice a to Michala Novotná s Honzou Šámalem. Po tom co Míša přijela jasně první na kole, stáhnul Pavel Honzův náskok a na předávku kolo-běh přijeli s Honzou spolu, pak opět Míša Hance trošku utekla a i přes výborný běžecký Štrynclikův výkon se nakonec z vítězství radovala na poslední chvíli sestavená dvojice Míša Novotná - Honza Šámal. Manželé Štrynclovi tedy skončili těsně druzí a na třetí místo se výborným výkonem jak na kole tak i běhu posunula výše uvedená dvojice Kamila Knopová a Štěpán Kaliba.

0 Komentáře
Poslední úprava: 28.05.2012

Hlavní nabídka

Sršáňoviny Foto

Náhodný obrázek

IMG_0427.jpg

Anketa

Vaše nejoblíbenější disciplína na Sršáňovi?

Výsledky

Polmina a Přéma

Závod vznikl na počest dvou kamarádů - lezců, Přémy a Polminy, kteří v roce 2002 tragicky zahynuli po zdolání Petit Dru.

TOPlist


Máme rádi

www.muchovman.net

www.cisarsport.cz

www.triatlon-hradek.cz

Liberecký survival

O pirátovo voko

Mají nás rádi

www.skijizerky.cz

www.redeight.cz

pivorohozec.cz

www.nmps.cz

Powered by Elxis - Open Source CMS.
Copyright (C) 2006-2019 Elxis.org. All rights reserved.