Info před závodem

Napsal: hknmpsm
25.05.2015

Do startu sobotního závodů zbývá posledních pár dní, startovka se utěšeně plní (aktuálně čítá 22 příhlášených dvojic), tak zbývá jen posledních pár informací, než to vypukne.
Co se týče prihlášek, online registrace končí čtvrteční půlnocí, v pátek budeme v jednom kole a nejspíš také mimo internet, tak proto. Zatím je ještě více než půlka volných míst, nicméně jistota je jistota a určitě je lepší se přihlásit předem. Limit závodu, 50 dvojic, je pevný, především z důvodu omezení časomíry, naše časomíra prostě víc jak 50 párů nezvládne "ošéfovat".

0 Komentáře
Poslední úprava: 26.05.2015
Čtěte více...

Novoměstský Sršáň 2015

Napsal: hknmpsm
27.04.2015

Třináctý (jistě šťastný) ročník závodu se odehraje v tradiční lokalitě, tedy na novoměstském koupališti a to poslední květnovou sobotu, tedy 30.5.2015. Kromě samotného hlavního závodu se můžete těšit na dětské závody, pivní štafetu a koncert skupiny Starý Pecky v rámci tradiční pozávodní afterpárty.

0 Komentáře
Poslední úprava: 27.04.2015
Čtěte více...

Sršáňovo horolezení - galerie

Napsal: hknmpsm
30.03.2015

První (nultý) zkušební ročník Sršáňova horolezení se povedl, cesty byly vylezeny, ceny rozdány... O tom jak to tam vypadalo se můžete přesvědčit ve fotogalerii, kterou najdete jako obvykle na oddílové picase.

0 Komentáře
Poslední úprava: 27.04.2015
Čtěte více...

Pozvánka od ředitele závodu Sršáňovo horolezení Jirky Smutného

Napsal: hknmpsm
03.03.2015

Už se to blíží, další akce ze sršáňovské rodiny závodů. A když už jsme Horolezecký klub Nové Město pod Smrkem, tak to budou lezecké závody. Máte se na co těšit, díky naším sponzorům máme spoustu krásných cen. A my se samozřejmě těšíme na vás lezce, protože bez vás bychom je neměli komu dát. Tak tedy nezapomeňte 7. 3. 2015 doplnit mágo, oprášit lezačky a dorazit nám do Podsmrku ukázat co umíte. Za pár dní zdar.

0 Komentáře

Sršáňovo horolezení

Napsal: hknmpsm
28.01.2015

Rodina Sršáňovských závodů se letos opět rozroste. Kromě již opravdu tradičního Novoměstského Sršáně (30.5.), Sršáňova běhu na Smrk (3.10.), Sršáňova bikethlonu (termín bude upřesněn), se můžete nově začít těšit i na Sršáňovo horolezení. To že tento nový závod bude určen především pro horolezce je více než zřejmé, zatím můžeme prozradit pouze termín (7.3.), ale další info bude brzy následovat. Zůstaňte naladěni.

0 Komentáře

Hlavní nabídka

Sršáňoviny Foto

Náhodný obrázek

IMG_0059.jpg

Anketa

Vaše nejoblíbenější disciplína na Sršáňovi?

Výsledky

Polmina a Přéma

Závod vznikl na počest dvou kamarádů - lezců, Přémy a Polminy, kteří v roce 2002 tragicky zahynuli po zdolání Petit Dru.

TOPlist


Máme rádi

www.muchovman.net

www.cisarsport.cz

www.triatlon-hradek.cz

Liberecký survival

O pirátovo voko

Mají nás rádi

www.skijizerky.cz

www.redeight.cz

pivorohozec.cz

www.nmps.cz

Powered by Elxis - Open Source CMS.
Copyright (C) 2006-2019 Elxis.org. All rights reserved.