Sršáňoviny arrow Lost Password arrow Info před závodem

Info před závodem

Napsal: hknmpsm
25.05.2015

Do startu sobotního závodů zbývá posledních pár dní, startovka se utěšeně plní (aktuálně čítá 22 příhlášených dvojic), tak zbývá jen posledních pár informací, než to vypukne.
Co se týče prihlášek, online registrace končí čtvrteční půlnocí, v pátek budeme v jednom kole a nejspíš také mimo internet, tak proto. Zatím je ještě více než půlka volných míst, nicméně jistota je jistota a určitě je lepší se přihlásit předem. Limit závodu, 50 dvojic, je pevný, především z důvodu omezení časomíry, naše časomíra prostě víc jak 50 párů nezvládne "ošéfovat".

Pro závodníky, kteří se budou přepravovat do Nového Města z Liberce, či z tohoto směru: doporučujeme jet přes Frýdlant, je tam nejhladší průjezd. Alternativa je přes Oldřichov v Hájích a Raspenavu (dále pokračovat na tzv. novoměstskou silnici - pozor ne přes Hejnice), kde je ovšem část silnice rozkopaná a čeká se tam na světlech. Rozhodně neodporučujeme cestovat jakkoliv přes Hejnice (celé Hejnice i Raspenava jsou rozkopané a průjezd je téměř nemožný).

Startovné se platí až na místě, pokud jste se ale přihlásili a nemůžete z nějakého důvodu přijet, dejte nám prosím vědět, ať na vás nečekáme. Velice nám pomůžete s přidělováním startovních čísel.

Jak jsme již avizovali, náš závod nekončí v cíli, po samotném závodě se můžete těšit na velice zábavné dětské závody (a to nejen pro děti), samozřejmě vyhlášení výsledků, pivní štafetu, která se stala téměř stejně populární jako hlavní závod a na večerní koncert v režii SP Bandu v čele s Jurou Smutným (hrají na našich plesech).

Budete-li potřebovat v den závodu něco akutně řešit (například poradit s cestou, zjistit zda je ještě místo ve startovce atd), volejte telefonní číslo 724 634 276 (Dan Kvasnička).

Poslední úprava: 26.05.2015

Hlavní nabídka

Sršáňoviny Foto

Náhodný obrázek

IMG_0513.jpg

Anketa

Vaše nejoblíbenější disciplína na Sršáňovi?

Výsledky

Polmina a Přéma

Závod vznikl na počest dvou kamarádů - lezců, Přémy a Polminy, kteří v roce 2002 tragicky zahynuli po zdolání Petit Dru.

TOPlist


Máme rádi

www.muchovman.net

www.cisarsport.cz

www.triatlon-hradek.cz

Liberecký survival

O pirátovo voko

Mají nás rádi

www.skijizerky.cz

www.redeight.cz

pivorohozec.cz

www.nmps.cz

Powered by Elxis - Open Source CMS.
Copyright (C) 2006-2019 Elxis.org. All rights reserved.