Sršáňoviny arrow Lost Password arrow Novoměstský Sršáň 2015

Novoměstský Sršáň 2015

Napsal: hknmpsm
27.04.2015

Třináctý (jistě šťastný) ročník závodu se odehraje v tradiční lokalitě, tedy na novoměstském koupališti a to poslední květnovou sobotu, tedy 30.5.2015. Kromě samotného hlavního závodu se můžete těšit na dětské závody, pivní štafetu a koncert skupiny Starý Pecky v rámci tradiční pozávodní afterpárty.

Přihlášky jsou již v plném proudu, aktuálně je registrovaných 6 dvojic, ale věříme, že  i díky pěknému počasí (předseda klubu objednal) překonáme loňský účastnický rekord, který činil 40 mixových parů (tedy 40 holek a 40 chlapců).
Jako již tradičně probíhá závod ve dvou kategoriích, do 79 devíti let (tedy součet věku děvčete a chlapce nesmí přesáhnout tuto hranici) a nad 79 let (součet musí být 80 a výše). Takže těšíme se i na veterány.

Pivní štafeta se obvykle koná po dětských závodech, ve chvílích, kdy se čeká na výsledky a věřte, že se jedná o povedenou taškařici. Finišman štafety tradičně pije tuplák a to už chce pořádnou formu, již na tom ztroskotali nějací "pijáci".

Vyhlášením výsledků ale naše akce nekončí, ba naopak. Jelikož kromě sportu máme rádi i kulturu a tanec, koncert skupiny Starý Pecky bude právě ve znamení těchto aktivit.

Po celý den pro vás bude otevřeno občerstvení na koupališti, od loňska se kromě tradičního Svijanského Mázu točí i Plzeňský Prazdroj. A samozřejmě i nějaká mňamka do pusy se tam dá zakoupit.

Další informace budou brzy následovat.

Poslední úprava: 27.04.2015

Hlavní nabídka

Sršáňoviny Foto

Náhodný obrázek

IMG_0196.jpg

Anketa

Vaše nejoblíbenější disciplína na Sršáňovi?

Výsledky

Polmina a Přéma

Závod vznikl na počest dvou kamarádů - lezců, Přémy a Polminy, kteří v roce 2002 tragicky zahynuli po zdolání Petit Dru.

TOPlist


Máme rádi

www.muchovman.net

www.cisarsport.cz

www.triatlon-hradek.cz

Liberecký survival

O pirátovo voko

Mají nás rádi

www.skijizerky.cz

www.redeight.cz

pivorohozec.cz

www.nmps.cz

Powered by Elxis - Open Source CMS.
Copyright (C) 2006-2019 Elxis.org. All rights reserved.