Sršáňoviny arrow Lost Password arrow Pár novinek k běhu

Pár novinek k běhu

Napsal: hknmpsm
26.09.2013

Běh na Smrk se nám blíží a proto pro vás máme několik novinek a snad i dobrých zpráv. Délka běhu se nám vykrystalizovala na 9,5 km, převýšení činí 728 metrů. Trať najdete v sekci Mapa a popis běhu. Start je stejně jako loni u nástupního místa singltreku Centrum U Kyselky, cílem je opět rozhledna na Smrku.

Bude koncert, bude promítání. A to tam kde se budete prezentovat k závodu, tedy v Juniorcampu. Můžete se těšit na libereckou kapelu Exil 51, která nám zahraje nějak po osmé hodině večerní. Informace o Exilech najdete zde http://www.exil51.cz/ a zde https://www.facebook.com/exil51?fref=ts Vstupné bude 30 Kč.

Určitě musíme doporučit jejich super klip Běžkařská, moc pěkná písnička a fakt povedenej klip, kterej určitě potěší milovníky bežek a Jizerských hor. Klip najdete na youtube: https://www.youtube.com/watch?v=-bcqUqvcHxw

Co se promítání týče, nejspíše to bude tentokrát bez komentáře, každopádně pokud máte rádi hory a lezení, určitě si přijdete na své. Promítání bude probíhat před koncertem.

Bude pivní štafeta. Zkoušeli jsme ji na květnovém Sršáňovi, dost se nám povedla, tak není důvod ji nezopakovat. Videjko ze štafety třeba tady http://pjnmps.rajce.idnes.cz/Srsan_2013/#Stafeta_1..jpg

Kdo bude chtít přespat (což počítám bude každý kdo se zúčastní večerní taškařice) může. Zajistili jsme ubytování přímo v areálu Juniorcampu, takže i ti více sportovně nebo společensky unavení to budou mít blízko. Cena lidová - do stovky za osobu a noc.  Jo a abych nezapomněl, SPACÁK SEBOU!

Množí se nám přihlášky kadetů a dalších mladších kategorií. Tady bychom rádi upozornili, že u závodníků do 18. let budeme potřebovat podpis zákonného zástupce.

I veteráni si přijdou na své. Oproti loňským dvěma kategoriím (ženy a muži), máme letos hned čtyři. Ženy do 35 let (tedy ročník 78 a mladší) a ženy nad 35 let (ročník 77 a starší). Muži budou rozděleni do 40 let (73 a mladší) a nad 40 let (72 a starší).

Poslední úprava: 26.09.2013

Hlavní nabídka

Sršáňoviny Foto

Náhodný obrázek

IMG_0516.jpg

Anketa

Vaše nejoblíbenější disciplína na Sršáňovi?

Výsledky

Polmina a Přéma

Závod vznikl na počest dvou kamarádů - lezců, Přémy a Polminy, kteří v roce 2002 tragicky zahynuli po zdolání Petit Dru.

TOPlist


Máme rádi

www.muchovman.net

www.cisarsport.cz

www.triatlon-hradek.cz

Liberecký survival

O pirátovo voko

Mají nás rádi

www.skijizerky.cz

www.redeight.cz

pivorohozec.cz

www.nmps.cz

Powered by Elxis - Open Source CMS.
Copyright (C) 2006-2019 Elxis.org. All rights reserved.