Sršáňoviny arrow Výsledky arrow Výsledky ročník 2011

Výsledky ročník 2011

Napsal: hknmpsm
30.05.2011

Máme po závodě (bohužel) a to co vás zajímá asi ze všeho nejvíc jsou výsledky :) Letos byl závod opravdu velice zajímavý, pořadí se přelívalo už od kánojí, děvčata i chlapci byli velice vyrovnaní. Jak už jsme avizovali včera, nakonec po tuhém boji zvítězila Míša Balatková s Michalem Zavadilem před Annou Benešovou s Alešem Strnadem a Lenkou Michálkovou s Víťou Balejem.

Možná vás budou zajímat i vítězové jednotlivých disciplín, tak taky jsou:
Kánoe: Lenka Michálková+Víťa Balej (kdypak se zas vítězství v této prestižní disciplíně vrátí do domácích HKNMPSM vod? :)
Ženy kolo: Lenka Michálková
Muži kolo: Aleš Strnad
Ženy běh: Míša Balatková
Muži běh: Aleš Strnad
Shrnuto a podtrženo, nikdo z oddílu nevyhrál žádnou disciplínu, snad už bude příští rok Ségroška v pořádku, letos jsme celkem vyhořeli, na druhou stranu nejprestižnější celkové první místo je aspoň z půlky naše :)



1. Míša Balatková + Míša Zavadil 1:32:35
2. Anna Benešová + Aleš Strnad 1:33:12
3. Lenka Michálková + Víťa Balej 1:34:39
4. Klárka Wiedenová + Mojda Stuchlík 1:35:04
5. Eva Macajová + Jan Farář 1:36:44
6. Hanka Štrynclová + Jiří Bezděk 1:40:28
7. Kateřina Stuchlíková ml. + Dan Kvasnička 1:40:40
8. Veronika Hložková + Pavel Pavlů 1:42:55
9. Petra Šámalová + Filip Januš 1:42:58
10. Petra Staňková + Ondřej Fisenko 1:43:20
11. Zuzana Wurstová + Jan Kulhánek 1:47:11
12. Adélka + Vráťa Žabka 1:48:38
13. Ivana Frühbauerová + Petr Pavlů 1:49:43
14. Andrea Krsková + Miroslav Trojan 1:49:50
15. Iveta Martínková + Karel Podrazil 1:50:57
16. Lucie Tremlová + Oto Pavlík 1:52:24
17. Anna Sedláčková + Jaromír Tymeš 1:54:44
18. Zuzana Dyková + Jan Masopust 1:54:54
19. Denisa Kavalírová + David Kavalír 1:56:22
20. Barbora Šulcová + Tomáš Dyk 1:56:45
21. Jarmila Savická + David Savický 1:58:52
22. Diana Škripková + Martin Salák 2:01:29
23. Kateřina Stuchlíková st. + Petr Chaloupek 2:09:25
24. Šárka Spěšná + Mirosla Škripka 2:13:12
25. Terezka Péková + Jakub Hop 2:18:06
26. Pavla Šimonová + Miroslav Šimon 2:19:09
27. Iva Krausová + Jiří Vlasák DNF

Tak a aby toho nebylo dost, kompletní výsledky se všemi mezičasy najdete v tomto *.pdf souboru.

Poslední úprava: 21.05.2013

Hlavní nabídka

Sršáňoviny Foto

Náhodný obrázek

IMG_0411.jpg

Anketa

Vaše nejoblíbenější disciplína na Sršáňovi?

Výsledky

Polmina a Přéma

Závod vznikl na počest dvou kamarádů - lezců, Přémy a Polminy, kteří v roce 2002 tragicky zahynuli po zdolání Petit Dru.

TOPlist


Máme rádi

www.muchovman.net

www.cisarsport.cz

www.triatlon-hradek.cz

Liberecký survival

O pirátovo voko

Mají nás rádi

www.skijizerky.cz

www.redeight.cz

pivorohozec.cz

www.nmps.cz

Powered by Elxis - Open Source CMS.
Copyright (C) 2006-2020 Elxis.org. All rights reserved.