Sršáňoviny arrow Lost Password arrow Poslední info před sobotním závodem

Poslední info před sobotním závodem

Napsal: hknmpsm
14.10.2021

Pár informací před sobotním závodem:

Prezentaci a zázemí najdete v JCampu v Novém Městě pod Smrkem, tedy zde: https://1url.cz/5KjaB

Do Nového Města pod Smrkem se dostanete pohodlně vlakem, na kole (ale bude již zima - pozor) no a nebo samozřejmě taky autem. Pokud jedete od Liberce, tak jsou možnosti dvě, buď přes Hemrich (kratší) nebo přes Albrechťák (delší).

V JCampu se odprezentujete, převléknete, připravíte a před jedenáctou hodinou vyrazíte na start ke Spálené hospodě. Je to nějakých 250 metrů po asfaltce směr Jizerského hory. Tam si dáte do auta batoh s věcmi na převlečení a půjdete se rozklusat, nebo taky ne, podle toho jak to máte před startem rádi.

V jedenáct vás odstartujeme a poběžíte co to dá po fáborkách a černobílých šipkách. Nejdřív chvíli do kopce, pak zase chvíli z kopce no a nakonec hodně, hodně, hodně dlouho do kopce. Na konci svého snažení uvidíte rozhlednu na Smrku, ale pozor, to ještě není konec. Ještě vás čeká vyběhnout několik schodů (přesně to spočítáno nemáme, ale odhad je nějakých cca sto) než vyběhnete až na úplný vrchol rozhledny. No a teprve až tam je cíl.

Vydýchat a rychle se převléknout. Bude hezky, ale kosa. No a nahoře ještě docela fouká. Ale naštěstí se dá zalézt do útulny, která je hned pod rozhlednou. Tam na vás bude čekat čaj. No a potom pomalu dolů. Ideální na pozávodní výklus. Zase pěkně zpátky do JCampu. Doporučujeme krásnou modrou turistickou značku. A nebo třeba tu zelenou.

V JCampu na vás bude čekat gulášová polévka a taky pivo. Teda to samozřejmě jen pro dospělé, dorost dostane nealko.

Hned jak doděláme výsledky, tak vás vyhlásíme. Jakože všechny, tak to u nás chodí. Ti nejúspěšnější k tomu dostanou ještě nějakou tu cenu a porci potlesku navíc.

No a pak už jenom pivo a tak.

Jo a pořád jedou přihlášky, až do pátku do večera: https://1url.cz/cMKJ6

Těšíme se na Vás!

Poslední úprava: 14.10.2021

Hlavní nabídka

Sršáňoviny Foto

Náhodný obrázek

IMG_0141.jpg

Anketa

Vaše nejoblíbenější disciplína na Sršáňovi?

Výsledky

Polmina a Přéma

Závod vznikl na počest dvou kamarádů - lezců, Přémy a Polminy, kteří v roce 2002 tragicky zahynuli po zdolání Petit Dru.

TOPlist


Máme rádi

www.muchovman.net

www.cisarsport.cz

www.triatlon-hradek.cz

Liberecký survival

O pirátovo voko

Mají nás rádi

www.skijizerky.cz

www.redeight.cz

pivorohozec.cz

www.nmps.cz

Powered by Elxis - Open Source CMS.
Copyright (C) 2006-2022 Elxis.org. All rights reserved.